Reference a cena

Děláme z tvorby webů zážitek

WEBov již má řadu hotových projektů, a partnerství. Těší nás, že jsme mohli splnit očekávání našich klientů. 

„Pan Husák řešil dohodnuté práce zodpovědně, v dohodnutém termínu. Na emaily reagoval rychle. Postup prací odpovídal našim představám a s výslednou realizací jsme byli spokojeni.“  Martin Dostál, www.simpleshop.cz  (animované video)

Vážený pane Husáku. Jsem opravdu rád, že jsem si vybral právě vás, protože jsem s nabídkou vašich služeb opravdu spokojen. V Případě, že by někdo z okruhu známých vyhledával služby, které poskytujete, rád vás doporučím.  Tomáš Přech, www.maser-kladno.cz  (webové stránky)

S panem Husákem spolupracujeme od srpna letošního roku. Prvně formou konzultací, které nám velmi pomohly pochopit a následně odstranit nedostatky eshopu a dále pravidelnou měsíční spoluprací na linkbuildingu, která je opravdu efektivní a má výsledky. Pan Husák, jako jeden z mála v marketingovém odvětví, je poctivý a férový. Jsem rád, že jsem nalezl takového člověka, který posunuje náš eshop efektivně vzhůru.  František Beneš, masiv-prodej.cz  (linkbuilding)

S prací p. Husáka jsme velice spokojení, velice nám pomohl. Můžeme je tedy vřele doporučit. A. Zelemský,  www.sadrokartony123.cz   (webové stránky)

S prací Michala Husáka, který mě jako živnostníkovi dělal webové stránky jsem nadmíru spokojen, protože byl velmi pohotový, pružně komunikoval, vyhověl všem mým požadavkům, ale hlavně o realizaci webu opravdu přemýšlel a přicházel s výbornými tipy a nápady. Jsem moc rád, že jsem se  rozhodl pro WEBov.cz  www.uklidim-praha.cz (webové stránky)

Chtěl bych touto formou poděkovat panu Husákovi za vytvoření stránek.I po vytvoření stránek pan Husák pracuje velice efektivně a rychle řeší vzniklé potíže a jsem velice rád, že byl ochoten vytvořit stránky za skvělou cenu.Naše spolupráce mě velice těší. Určitě budu pana Husáka doporučovat. David Najman, www.dninvest.cz (webové stránky)

Další odkazy na vytvořené webové stránky:

www.luxell.cz
www.uklidmladaboleslav.cz
www.elektro-mak.cz
www.labdent-mb.cz
www.dninvest.cz
www.najdibalik.cz
www.studio-deny

Hrajeme fér!

Cenovou nabídku zpracujeme nezávazně a zdarma. Před zahájením spolupráce se tedy dozvíte konečnou cenu za tvorbu stránek a ta se už nijak nemění. 

Kolik to stojí?

Za tvorbu webových stránek platíte pouze jednou. A to dle náročnosti a požadavků. Jednodušší webová vizitka začíná od 6.000,- Kč a rozsáhlejší internetová prezentace stojí například 17.000,- Kč a webové stránky v několika jazycích, profi texty, grafikou a SEO mohou vyjít na 32.000,- Kč

Pokud nemáte svou doménu, budete si muset jednu volnou registrovat, ta stojí ročně kolem 150 Kč, další pravidelný náklad je webhosting, což je místo pro Váš web na internetu, ten stojí u nás, 350 až 990 Kč ročně, dle velikosti webu. 

V každém případě web je postavený na redakčním systému, obsahuje základní a správnou optimalizaci pro vyhledávače (SEO) a pravidelné aktualizace a úpravy natrvalo. 

Pokud máte nějaké dotazy, nebo jste už rozhodnutí, dejte mi o tom vědět ZDE