Jak vybrat správnou náplň do tiskárny?

Tiskárnu má nejenom doma, ale například také v kanceláři skutečně každý. Pokud i vy, nezapomínejte na to, že když dojde náplň, je třeba ji vyměnit. A jak vybrat tu pravou? Nemusí se jednat o nic složitého. První krok je spojený se správným prodejcem. Hitem je nakupovat online, jelikož zde máte možnost pořídit levné náplně do tiskáren. Díky tomu můžete v první řadě ušetřit hlavně v nákladech na tisk. Pokud tisknete hodně. Máte jistotu skutečně značných úspor. Pozor ale i na fakt, že pokud jde o náklady, tak má vliv například i správné nastavení tiskárny, nebo také používaný papír.

Originální, nebo alternativní?

U výběru náplní do vaší tiskárny se neobejdete bez toho, že si budete muset určit, zda se rozhodnete pro náplně originální, nebo dáte přednost těm alternativním. Ty první vyrábí přímo značka, od které máte svou tiskárnu. Ty druhé může vyrábět v podstatě kdokoliv. Pokud je zakoupíte u skutečně kvalitního prodejce, který si zakládá na tom, co má ve svém sortimentu, můžete si i u alternativních náplní být jisti tím, že budou:

• Kompatibilní s vaší tiskárnou
• S ohledem na tisk ve srovnatelné kvalitě
• I o desítky procent levnější

Správný model náplně je nezbytností

Důležité je vědět také to, zda máte tiskárnu laserovou, nebo inkoustovou. V prvním případě budete potřebovat tonery, v druhém případě budete potřebovat cartridge. Bez čeho se jenom málokdy obejdete, to je správný typ vaší tiskárny. Ten obvykle najdete na jejím štítku. Podle něho už můžete celkem snadno najít, jaké modely náplní do ní budou pasovat. Potom už stačí mít jasno v tom, jakou barvu potřebujete. Ty se dnes dělí do třech skupin, ke kterým se přidává černá. Dále se stačí zaměřit také na kapacitu náplně. Zde opět platí, že lze ušetřit náklady. Čím větší kapacita, tím může být nižší cena v porovnání na jednu vytištěnou stránku.


Fatal error: Call to undefined function beonepage_post_navigation() in /home/www/slevotvor.cz/domains/webov.cz/www/wp-content/themes/beonepage/single.php on line 33