Proč používat animované promo video?

Pro svou propagaci můžete použít různé prostředky. Jeden je však extrémně účinný. Je jím video, a především to animované.

Studie ukazují, že přidání videa k vašemu obsahu pomůže výrazně zlepšit zapamatovatelnost prezentovaných konceptů a detailů a to zejména s ohledem na ubíhající čas. Animované video můžete zaslat kolegům, zákazníkům i přátelům – nikoho (pokud je dobře udělané) neuráží a neobtěžuje.

Video je všude. A protože roste počet různých způsobů, jak videa sledovat, roste i potřeba video tvořit a předkládat vaším sledovatelům.

Podle Forbes, 75% vedoucích pracovníků sleduje videa související s prací a to každý týden. Dále 39% vedoucích pracovníků kontaktuje dodavatele po zhlédnutí jeho videa. To jsou vcelku dosti silná čísla na to, abychom je mohli ignorovat.

A zde jsou další zajímavá čísla:

  • 70% lidí vnímá značku pozitivněji poté, co shlédnou zajímavý video příspěvek o této značce.

    fgfgf

  • Videa na prodejní stránce zvyšují konverze o 80%
  • 71% prodejců tvrdí, že konverze rostou u videa mnohem rychleji a konzistentněji než u jiného obsahu
  • Zahrnutí videa do obsahu marketingového sdělení (newsletter) zvyšuje prokliky o 200-300%
  • Video je nejefektivnější nástroj marketérů, ale zároveň nejsložitějším.

S posledním bodem vám můžeme pomoci. Není snadné video vytvořit a ještě ho vytvořit účinné. Stejně jako si sami nevyrábíte elektřinu, ani u videa nejste ponecháni na holičkách. Promo video (a to za velice dostupné peníze) vám vytvoříme na základě vašich potřeb. Podívejte se na http://www.1animace.cz a napište nám.

Dobře, video je fajn, ale proč animované?

Animované video vám dává prostor naplno vyprávět váš příběh. Není to jen pasivní natáčení událostí na vaši kameru. Vytváříte skutečný příběh bez znatelných omezení. Můžete vypravit svého hrdinu do pouště, na řeku, na Měsíc – vše je možné.

Hrdiny animovaného příběhu můžete navrhnout na základě momentální potřeby – barva vlasů, oblečení, oči, ústa – vše lze přizpůsobit příběhu, který vyprávíte.

Animované video nemusí nutně dodržovat všechny přírodní zákony, má dostatečnou flexibilitu, aby přivedlo váš příběh k životu.

Animovaným videem lehce ukážete emoce. Hlavní postavy se mohou smát, plakat, křičet nebo být v šoku – máte k dispozici celou paletu výrazů.

Použijte vaše videa na sociálních mediích a taktéž na vašich stránkách. A ať mají sílu!

 

PR článek


Fatal error: Call to undefined function beonepage_post_navigation() in /home/www/slevotvor.cz/domains/webov.cz/www/wp-content/themes/beonepage/single.php on line 33