DRS – kreativní studio

Jestli vám nic neříká tato tří písmenná zkratka, tak zkrátka nyní máte možnost se o této agentuře něco více dozvědět. Jedná se o kreativní studio, které nabízí zajímavé portfolio služeb v Ostravě.

Tato reklamní agentura se už pěknou řádku let, tvoří profesionální webové stránky na míru, webdesign, zajišťuje marketing, reklamu, nebo tvoří videa a fotografie. Z velké části také vytváří e-shopy a 3D grafiku.

Dokážete si představit, jak vybrat takovou vhodnou agenturu právě na podobné činnosti?

Nejspíš se budete ptát po kvalitě? Na reference, cenu, zkušenosti a přístup k práci.

Pokud si tedy tuto agenturu umístíme před filtr těchto otázek, jak by dopadla? Pojďme se na to společně podívat.

Kvalita

Samotný jejich web je přehledný a profesionální. Jde o systém s vlastním CMS, tedy redakčním nebo také administračním systémem. Pokud na jejich webových stránkách sjedete až dolů, je zde vidět několik projektů, které toto studio vytvářelo. Pokud si dáte tu práci, abyste si jejich práci prohlédli, povšimnete si profesionálního designu například u e-shopů, ale i firemních prezentací.

Reference

Jak už jsem zmiňoval, některé reference, tedy ukázky jejich práce je vidět hned na první stránce webu. Pokud však klikneme na záložku v menu, která má příhodný název reference, tak se nám zobrazí další projekty a navíc možnost filtrace, dle specifikace služby. Například zde nalezneme 3D vizualizace, marketing a reklamu, CRM systémy na míru a další.

Cena

o ceně se na webu nepíše. Což je v mnoha směrech dobře. U podobných služeb se těžko bez bližšího seznámení určuje přesná cena. Je tedy nutné je nejdříve kontaktovat a následně se dohodnout na podrobnostech. Doporučuji však se při poptávce po kvalitních službách, neřídit jen cenovkou. Mohlo by to špatně dopadnout. Tvorba webů na míru, je jedna z palčivých otázek, kterou by si měl klient dobře promyslet.

Zkušenosti

Zkušenosti jak praví, pravý gentleman, jdou s věkem. A tato agentura již má něco za sebou. Založení se datuje na začátek tohoto století. Co je ještě důležitější jsou lidé, kteří jsou spojeni s touto agenturou.

Přístup k práci

Ano, to jak se projeví přístup k práci, se nejvíce projeví až při osobní zkušenosti. Podle dosavadních úspěchů a zpracování všech projektů, lze usoudit, že svou práci berou vážně a navíc je baví. Klient je pro ně očividně pánem, ale ještě důležitější jsou jeho zájmy. Jak sám vím, zákazník, vždy neví co je pro něj to nejlepší. Je však na mě mu to vysvětlit a ukázat, a dokázat. Do Ostravy v dohledné době jet neplánuji a tak budu rád pokud se o své zkušenosti se mnou podělíte.


Fatal error: Call to undefined function beonepage_post_navigation() in /home/www/slevotvor.cz/domains/webov.cz/www/wp-content/themes/beonepage/single.php on line 33