Co udělat aby si lidé právě vaší reklamu pamatovali?

Pokud se snažíte vytvořit promo akci, která osloví a zaujme klienty, chcete především NEZAPADNOUT. V dnešní době se objevuje mnoho reklamy a promo materiálů nejrůznějších firem, vaším hlavním úkolem tak zůstává nezapadnout v té spleti všeho možného.

Co při takovém úkolu nejvíce pomáhá? Musíte vytvořit něco, co se divákovi zalíbí, co ho zaujme, od čeho neuteče a co si zapamatuje. Dnes již zákazníci nechtějí číst zdlouhavé texty. Co tedy použít? Video marketing!

Video-marketing je každým rokem na vzestupu. Virální videa hýbou světem internetu. Dokáží váš projekt rozšířit mezi širokou veřejnost anebo úzce mezi cílovou skupinu. A co je to nejdůležitější – díky videu se vám zvýší konverze! Zde je pár zajímavých faktů, které vás přesvědčí i ohromí:

 • Odhaduje se, že k roku 2017 bude až 74 % všech příspěvků na internetu video.
 • Až 52 % marketingových specialistů jmenovalo video jakožto kanál s nejvyšší návratnosti investic.
 • 80 % společností používá video pro svou propagaci.
 • 33 % uživatelů tabletů stráví denně minimálně 1 hodinu sledováním videí.
 • Video se řadí mezi TOP 3 marketingové strategie pro sociální sítě.
 • Nejsdílenější jsou ‘How to’ videa.
 • Animované video je hravé a velmi vizuálně přitažlivé.

Pokud tedy chcete udělat něco pro svůj byznys, pořiďte si animované video o vaší společnosti, službě, nabídce, apod.

Služba 1. animace (www.1animace.cz) vám nabízí tvorbu animovaných videí dle vašich požadavků a kritérií pro YouTube a/nebo webovou stránku. Zaujměte na první dobrou! I reklama může být zábavná.

Na Internetu je řada firem, které vám animované video vytvoří. Dávejte ale pozor na to, abyste dostali to, co hledáte, za odpovídající cenu a s odpovídajícím servisem ke kterému patří vytvoření profi dabingu v moderně vybaveném studiu, pomoc při vytváření scénáře nebo vhodná podkladová hudba.

Co zahrnují naše služby?

 1. Animovaná videa jsou skvělým trendy marketingovým nástrojem. Dle vašeho přání vytvoříme video, které nakopne váš projekt na jinou úroveň! Graficky na vysoké úrovni. Délku určíte vy.
 2. Nemáte ještě představu, jak by mělo animované video vypadat? Rádi vám pomůžeme s vytvářením scénáře tak, aby mělo co největší marketingovou sílu. Pokud již scénář vytvořený máte, doladíme ho společně tak, aby byl nastaven dle posledních marketingových trendů.
 3. Potřebujete video s dabingem? Spolupracujeme s moderátorem z rádia, a proto není problém dodat do vašeho videa mužský, anebo ženský voiceover. Chcete cílit svým animovaným videem za hranice? Zajistíme dabing v cizím jazyce.
 4. Hudba je hodně důležitá, proto zvolíme tematickou hudbu pro podbarvení celého příběhu.

Díky videu si získáte přízeň uživatelů, vybudujete si důvěru a v neposlední řadě vám pomůže k získání nových zákazníků, zaměstnanců, klientů a návštěvníků.

Vsaďte na jistotu – www.1animace.cz od společnosti Artware. Na našich stránkách si můžete prohlédnout ukázky našich prací. Video prezentace jsou nyní nejefektivnějším způsobem, jak zaujmout zákazníky nebo partnery.

Toto je PR článek


Fatal error: Call to undefined function beonepage_post_navigation() in /home/www/slevotvor.cz/domains/webov.cz/www/wp-content/themes/beonepage/single.php on line 33